Tesztsofőr alvállalkozásban

Budapest, Magyarország

Rajongsz az autókért, érdekelnek az új fejlesztések az autóiparban, szívesen lennél az elsők között, akik ezt a gyakorlatban is kipróbálhatják, tesztelhetik zártpályán és/vagy közúton is?

Akkor várunk dinamikusan fejlődő fiatalos csapatunkba, ahol folyamatos elméleti és gyakorlati alapképzés mellett megismerkedhetsz a teszteléshez használt méréstechnikai rendszerekkel, azok kezelésével és részt vehetsz a képzések elmaradhatatlan részét képező magas dinamikájú vezetéstechnikai tréningeken is.

Az AMS Group Kft. azért jött létre, hogy magas hozzáadott értékű szolgáltatásokat nyújtson az autóipari fejlesztők számára mind bel-és külföldön. Az AMS Group Kft. úttörőként vesz részt a magyar autóipari piacon a tesztvezetést támogató szolgáltatások terén. Az elmúlt esztendők tapasztalataival, a megszerzett tudás rendszerbe foglalásával és egy szakosodott, folyamatosan fejlődő, motivált csapattal készen áll meglévő ügyfelei és az iparágban szereplő többi járműipari fejlesztő cég széleskörű igényeinek magas minőségű, professzionális és rugalmas kielégítésére.

Miért nagyszerű ez a munka?

  • a hobbid lehet a munkád
  • megismerheted és tesztelheted az autóipar legújabb fejlesztéseit
  • rugalmas munkaidőbeosztásod alkalmazkodhat egyéb elfoglaltságaidhoz
  • végezheted a tevékenységedet vállalkozásod keretein belül vagy magánszemélyként is.

Amit ajánlunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, belső képzések, a feladatok ellátásához szükséges vezetéstechnikai tréningek biztosítása;
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok;
  • Fiatalos, lendületes csapat, eredménycentrikus inspiráló légkör;
  • Lehetőség van rugalmas beosztásban hétfőtől- vasárnapig 0-24 órában való munkavégzésre különböző műszakokban;
  • Az elvégzett munka ellenértékének szerződésben rögzítettek szerinti korrekt, pontos kifizetése.

Főbb feladatok

  • Fejlesztési célú járművek tesztelése közúton és/vagy forgalomtól elzárt területen;
  • Járműben elhelyezett méréstechnikai rendszerek kezelése;
  • Előzetesen meghatározott tesztscenáriók szerinti feladatok ellátása;
  • A tesztek elvégzést igazoló adminisztrációs munka, dokumentálás elektronikusan vállalat irányítási rendszerben, illetve papíron;
  • Zárt pályás tesztek esetében a tesztkörnyezet gyakorlati kialakítása, tesztszituációk felépítése, teszteszközök kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • ”B” kategóriás vezetői engedély, legalább 3 éves vezetési tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság, precíz munkavégzés;
  • Jó megjelenés és kommunikációs készség;
  • A közlekedési szabályok és a megbízói előírások, utasítások maximális tudása, betartása;
  • A megbízó iránti lojalitás, titoktartás;
  • Büntetlen előélet, jogosítvánnyal kapcsolatos büntetőpontokról szóló igazolás;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelvek alapszintű ismerete.

Előnyként értékeljük

  • Groupama Prémium vagy Driving Camp Intenzív vezetéstechnikai tréningen való részvételről szóló tanúsítványt;
  • Műszaki érdeklődés, autók és műszaki berendezések iránti;
  • ”A” kategóriás jogosítvány;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.